این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده

پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت جوان سیر ایثار

در سال ۱۳۹۶ شرکت جوان سیر ایثار تلاش کرد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام های .....

((بسم ا...الرحمن الرحیم))
ای دگرگون کننده ی قلب ها و چشم ها، ای گرداننده و تنظیم کننده ی روزها و شبها، ای تغییر دهنده ی حال انسان و طبیعت، حال ما را به بهترین حال دگرگون فرما .... آمین یا رب العالمین
سال ۱۳۹۶ هم چو سال های نو دیگر کهنه شد و به پایان رسید، چه خوب است در سالی که نامش مزین گردیده بود به نام  اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال  ثمره خوبی از این رهنمود نایب بر حق امام مهدی (عج)
کسب نموده باشیم. چه بسا رعایت این رهنمود نه تنها بر اقتصاد کلان کشور تاثیر به سزایی داشت بلکه در زندگی فرد فرد ما هم موثر بود، زیرا سخنی که از زبان پیر مرادمان حضرت امام خامنه ای (مدظله) برآید، حتما با تدبیر و با تفکر می باشد.
در سال ۱۳۹۶ شرکت جوان سیر ایثار تلاش کرد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام های بسیاری بردارد تا در این اوضاع نا به سامان اقتصادی کشور کمکی  به صنعت حمل و نقل جاده ای کشور باشد.
 در سالی که گذشت توانستیم :
خودروهای فرسوده خود را بهسازی و از امکانات موجود در شرکت بهره لازم را ببریم، تا در اجرای اقتصاد مقاومتی گامی موثر برداریم.
با توسعه ناوگان خود و ورود خودروهای روز دنیا به ناوگان حمل و نقل جاد ای کشور و همچنین راه اندازی شعب توانستیم در اشتغال کشور تاثیر گزار باشیم.
به اراده پروردگار یکتا سال ۱۳۹۶ را سالی بدون حادثه و تلخی پشت سر گذاشتیم.
با شروع سال ۱۳۹۷  در پرتو منویات مقام معظم رهبری (مدظله)تلاش خود را مضاعف می کنیم، با حفظ منابع سخت افزاری و مغز افزاری موجود در راهی که دوستان عزیزمان و مدیران عامل گذشته
 پایه گذاری کرده اند حرکت کنیم و با بهره گیری از فناوریهای نوین در این صنعت  و با عنایت به قدرت لایزال الهی در اقتصاد کشور موثر باشیم.
در اینجا بر خود واجب می دانم ضمن تقدیر از زحمات یکساله مدیران،کارکنان و رانندگان عزیز شرکت و تقدیر از مسافرین عزیز که افتخار میزبانی خود را به شرکت جوان سیر ایثار داده اند، سال ۱۳۹۷ هجری شمسی را تبریک عرض نمایم و از خداوند کریم برای تک تک عزیزان سالی پر از رونق و سلامتی آرزو می کنم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.